Tobias Weber: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 13: | Line 13: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="3" |2017 | |||
| rowspan="3" |Fire Burnin | |||
| rowspan="3" |Jazz | |||
|Rainbow (Overland Park) | |||
|did not place | |||
|- | |||
|Talent on Parade | |||
| | | | ||
| | |- | ||
| | |Jump (Kansas City) | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
| Line 30: | Line 36: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
|2020 | |||
|Giselle | |||
|Classical | |||
| | | | ||
| | |Kansas City | ||
| | |did not place | ||
|} | |} | ||