Tenley Anthony: Difference between revisions
| Line 215: | Line 215: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| | |2023 | ||
| | |Become | ||
| | |Contemporary | ||
| | |[[Kayla Igo]] | ||
|San Diego | |||
|3<sup>rd</sup> Place (Tie) | |||
|- | |- | ||
| | | rowspan="3" |2023-4 | ||
| rowspan="3" |La Fille Mal Gardee | |||
| rowspan="3" |Classical | |||
| rowspan="3" |B.Nijinska<br />D.Romanoff | |||
|San Diego 2023 | |||
|Top 12 | |||
|- | |||
|San Diego 2024 | |||
|did not place | |||
|- | |||
|Phoenix | |||
|Top 12 | |||
|- | |||
| rowspan="6" |2024 | |||
| rowspan="2" |Fairy Doll | |||
| rowspan="2" |Classical | |||
| rowspan="2" |S.Legat | |||
|San Diego | |||
|did not place | |||
|- | |||
|Phoenix | |||
|Top 12 | |||
|- | |||
| rowspan="2" |Don't Wanna Grow Up | |||
| rowspan="2" |Contemporary | |||
| rowspan="2" |Tara Drew | |||
|San Diego | |||
|did not place | |did not place | ||
|- | |- | ||
| | |Phoenix | ||
|Top 12 | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |I Lost Something In The Hills | ||
| rowspan="2" |Contemporary | |||
|[[Addison Moffett]] | |||
|San Diego | |||
|did not place | |did not place | ||
|- | |- | ||
| | |Spellbound | ||
| | |[[Kayla Igo]] | ||
| | |Phoenix | ||
| | |Top 12 | ||
|} | |} | ||