Tenley Anthony: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 203: | Line 203: | ||
|Jump | |Jump | ||
| | | | ||
|- | |||
|2025 | |||
|They ran in silence | |||
|Contemporary | |||
| | |||
|Radix (Meadowlands) | |||
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos | |||
|} | |} | ||
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 203: | Line 203: | ||
|Jump | |Jump | ||
| | | | ||
|- | |||
|2025 | |||
|They ran in silence | |||
|Contemporary | |||
| | |||
|Radix (Meadowlands) | |||
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos | |||
|} | |} | ||