Lily Knopps: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 122: | Line 122: | ||
|2<sup>nd</sup> in Peewee Solos | |2<sup>nd</sup> in Peewee Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="21" |2025 | ||
| rowspan="2" |Big Time | | rowspan="2" |Big Time | ||
| rowspan="2" |Open | | rowspan="2" |Open | ||
| Line 141: | Line 141: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |I Dreamed a Dream | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Lyrical | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Jennifer Peterson | ||
|Rainbow (Green Bay) | |Rainbow (Green Bay) | ||
| | | | ||
| Line 150: | Line 150: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | |Jump (Phoenix) | ||
| rowspan=" | | | ||
| rowspan=" | |- | ||
| | | rowspan="4" |This Bitter Earth | ||
| rowspan="4" |Lyrical | |||
| rowspan="4" |Jennifer Peterson | |||
|Intrigue (Dallas) | |||
| | |||
|- | |||
|Rainbow (Green Bay) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 159: | Line 165: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |NYCDA (Phoenix) | ||
| | |||
|- | |||
| rowspan="4" |When We Remember | |||
| rowspan="4" |Contemporary | |||
| rowspan="4" |Jennifer Peterson | |||
|Starbound (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Intrigue (Dallas) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 171: | Line 180: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |NUVO (Long Beach) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Rose's Turn | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Musical Theatre | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |[[Jaycee Wilkins]] | ||
|Starbound (Phoenix) | |Starbound (Phoenix) | ||
| | |||
|- | |||
|Intrigue (Dallas) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 190: | Line 202: | ||
|- | |- | ||
|Radix (Glendale) | |Radix (Glendale) | ||
| | | | ||
|} | |} | ||