Hadley Snell: Difference between revisions

Line 197: Line 197:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="5" |2021
| rowspan="6" |2021
|Little Bird
|Little Bird
|Open
|Open
Line 222: Line 222:
|
|
|-
|-
|The Wave
|Hip Hop
|Addy Beckham<br />Jenna Brunson<br />Reagan Cooke<br />Ava Dresch<br />Jordyn Gary<br />Kelley Gibson<br />Darius Goodson<br />Karrington Harris<br />Sydney Jones<br />Kelley Lee<br />Brooke Lukie<br />Mackenzie Macklen<br />Mary Elle Marchant<br />Eleanor O'Leary<br />Lilly Margaret O'Leary<br />Bryanna Outman<br />Laura Katherine Perla<br />Hannah Rivers<br />Ella Samellas<br />Brantlee Saxon<br />Michaelia Scott<br />Hadley Snell<br />Emme Staton<br />Lily Thompson<br />Kayla Ward
|LOC (Charlotte)
|
|
|
|-
|Beetlejuice
|Musical Theater
|Addy Beckham<br />Jenna Brunson<br />Reagan Cooke<br />Ava Dresch<br />Jordyn Gary<br />Kelley Gibson<br />Darius Goodson<br />Karrington Harris<br />Sydney Jones<br />Kelley Lee<br />Brooke Lukie<br />Mackenzie Macklen<br />Mary Elle Marchant<br />Eleanor O'Leary<br />Lilly Margaret O'Leary<br />Bryanna Outman<br />Laura Katherine Perla<br />Hannah Rivers<br />Ella Samellas<br />Brantlee Saxon<br />Michaelia Scott<br />Hadley Snell<br />Emme Staton<br />Lily Thompson<br />Kayla Ward
|Addy Beckham<br />Jenna Brunson<br />Reagan Cooke<br />Ava Dresch<br />Jordyn Gary<br />Kelley Gibson<br />Darius Goodson<br />Karrington Harris<br />Sydney Jones<br />Kelley Lee<br />Brooke Lukie<br />Mackenzie Macklen<br />Mary Elle Marchant<br />Eleanor O'Leary<br />Lilly Margaret O'Leary<br />Bryanna Outman<br />Laura Katherine Perla<br />Hannah Rivers<br />Ella Samellas<br />Brantlee Saxon<br />Michaelia Scott<br />Hadley Snell<br />Emme Staton<br />Lily Thompson<br />Kayla Ward
|LOC (Charlotte)
|LOC (Charlotte)