Hadley Snell: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 158: | Line 158: | ||
|Jump (Greenville) | |Jump (Greenville) | ||
|5<sup>th</sup> in Senior Solos<br />Ballroom | |5<sup>th</sup> in Senior Solos<br />Ballroom | ||
|- | |||
|Nuvo (Atlanta) | |||
|2<sup>nd</sup> in Senior Solos<br />Breakout Artist Winner | |||
|- | |||
|Radix (Concord) | |||
|2<sup>nd</sup> in Senior Solos<br />Protege Finalist | |||
|} | |} | ||