Hadley Snell: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 152: | Line 152: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |2024 | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Faith | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Tap | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Nick Young | ||
|Jump (Greenville) | |Jump (Greenville) | ||
|5<sup>th</sup> in Senior Solos<br />Ballroom | |5<sup>th</sup> in Senior Solos<br />Ballroom | ||
| Line 170: | Line 170: | ||
|Revel (Charleston) | |Revel (Charleston) | ||
|1<sup>st</sup> in Senior Solos<br />Runner-Up Elite Senior Reveler | |1<sup>st</sup> in Senior Solos<br />Runner-Up Elite Senior Reveler | ||
|- | |||
|Starpower (Spartanburg) | |||
| | |||
|} | |} | ||