Hadley Snell: Difference between revisions

No edit summary
Line 152: Line 152:
|
|
|-
|-
| rowspan="5" |2024
| rowspan="6" |2024
| rowspan="5" |Faith
| rowspan="6" |Faith
| rowspan="5" |Tap
| rowspan="6" |Tap
| rowspan="5" |Nick Young
| rowspan="6" |Nick Young
|Jump (Greenville)
|Jump (Greenville)
|5<sup>th</sup> in Senior Solos<br />Ballroom
|5<sup>th</sup> in Senior Solos<br />Ballroom
Line 170: Line 170:
|Revel (Charleston)
|Revel (Charleston)
|1<sup>st</sup> in Senior Solos<br />Runner-Up Elite Senior Reveler
|1<sup>st</sup> in Senior Solos<br />Runner-Up Elite Senior Reveler
|-
|Starpower (Spartanburg)
|
|}
|}