Hadley Snell: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 152: Line 152:
|
|
|-
|-
| rowspan="6" |2024
| rowspan="7" |2024
| rowspan="6" |Faith
| rowspan="7" |Faith
| rowspan="6" |Tap
| rowspan="7" |Tap
| rowspan="6" |Nick Young
| rowspan="7" |Nick Young
|Jump (Greenville)
|Jump (Greenville)
|5<sup>th</sup> in Senior Solos<br />Ballroom
|5<sup>th</sup> in Senior Solos<br />Ballroom
Line 173: Line 173:
|Starpower (Spartanburg)
|Starpower (Spartanburg)
|3<sup>rd</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />Power Pak Invite
|3<sup>rd</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />Power Pak Invite
|-
|24/7 (Myrtle Beach)
|
|}
|}