Hadley Snell: Difference between revisions

No edit summary
Line 152: Line 152:
|
|
|-
|-
| rowspan="7" |2024
| rowspan="8" |2024
| rowspan="7" |Faith
| rowspan="8" |Faith
| rowspan="7" |Tap
| rowspan="8" |Tap
| rowspan="7" |Nick Young
| rowspan="8" |Nick Young
|Jump (Greenville)
|Jump (Greenville)
|5<sup>th</sup> in Senior Solos<br />Ballroom
|5<sup>th</sup> in Senior Solos<br />Ballroom
Line 176: Line 176:
|24/7 (Myrtle Beach)
|24/7 (Myrtle Beach)
|6<sup>th</sup> in Senior Solos<br />Runner-Up Senior Non-Stop Dancer
|6<sup>th</sup> in Senior Solos<br />Runner-Up Senior Non-Stop Dancer
|-
|The Dance Awards (Orlando)
|
|}
|}