Mackenzie Clemens: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 m →Trios |
No edit summary |
||
| Line 20: | Line 20: | ||
| style="text-align: center; " |unknown scoring | | style="text-align: center; " |unknown scoring | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |2013 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Summertime | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |unknown | ||
| style="text-align: center; " |Countdown (Fallbrook) | |||
| style="text-align: center; " |unknown scoring | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |KAR (Claremont) | | style="text-align: center; " |KAR (Claremont) | ||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Age 9-11 Secondary Solos | | style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Age 9-11 Secondary Solos | ||