Mackenzie Clemens: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 m →Groups |
No edit summary |
||
| Line 93: | Line 93: | ||
| style="text-align: center; " |MOVE (Pomona) | | style="text-align: center; " |MOVE (Pomona) | ||
| style="text-align: center; " |unknown scoring | | style="text-align: center; " |unknown scoring | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2018 | |||
| style="text-align: center; " |Anacrusis | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |JUMP (Las Vegas) | |||
| style="text-align: center; " |7<sup>th</sup> in Senior Solos | |||
|} | |} | ||