Mackenzie Clemens: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 102: | Line 102: | ||
| style="text-align: center; " |JUMP (Las Vegas) | | style="text-align: center; " |JUMP (Las Vegas) | ||
| style="text-align: center; " |7<sup>th</sup> in Senior Solos | | style="text-align: center; " |7<sup>th</sup> in Senior Solos | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2019 | |||
| style="text-align: center; " |Losing You | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |24/SEVEN (Los Angeles) | |||
| style="text-align: center; " |unknown scoring | |||
|} | |} | ||