Mackenzie Clemens: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 427: | Line 427: | ||
|1<sup>st</sup> in Mini Competitive Large Groups | |1<sup>st</sup> in Mini Competitive Large Groups | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="10" |2014 | ||
| | | rowspan="2" |After the Ball | ||
| | | rowspan="2" |Jazz | ||
| | | rowspan="2" |unknown | ||
| | |[[Kendal Clemens]]<br />[[Mackenzie Clemens]]<br />Alex Gonzalez<br />Keara Nichols<br />Chandler Nickerson<br />Elizabeth Rudisill<br />Payton Sullivan | ||
|JUMP (Los Angeles) | |||
|did not place | |||
|- | |||
|Showstopper (Anaheim) | |Showstopper (Anaheim) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Girls | ||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 442: | Line 445: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Hot Lunch Jam | |||
| | | | ||
| | | | ||
| | |Alex Gonzalez<br />[[Mackenzie Clemens]]<br />Alyssa Hlava<br />Payton Sullivan<br />[[Talia Seitel]]<br />Brooke Stewart<br />Maya Lubanko<br />[[Kendal Clemens]]<br />Zoe Miranda<br />Kelsey Waite<br />Keara Nichols<br />Kaitlyn Boyer<br />Camilla De Siqueira<br />Elizabeth Rudisill<br />Lexi Martin<br />Emily Porges<br />Mackenzie O'Coyne | ||
|Showstopper (Anaheim) | |Showstopper (Anaheim) | ||
| | | | ||
| Line 459: | Line 462: | ||
| rowspan="2" |Tap | | rowspan="2" |Tap | ||
| rowspan="2" |unknown | | rowspan="2" |unknown | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |[[Kendal Clemens]]<br />[[Mackenzie Clemens]]<br />Kaylee Crawford<br />Alex Gonzalez<br />Alyssa Hlava<br />Maya Lubanko<br />Chandler Nickerson<br />Mackenzie O'Coyne<br />Elizabeth Rudisill<br />[[Talia Seitel]]<br />Payton Sullivan<br />Kelsey Waite<br />Micayla Tokarchik<br />Brooke Stewart | ||
|Showstopper (Anaheim) | |Showstopper (Anaheim) | ||
| | | | ||