Kamdyn Arnold: Difference between revisions
| Line 55: | Line 55: | ||
|- | |- | ||
| rowspan="8" |2021 | | rowspan="8" |2021 | ||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hollywood Vibe (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |Gratitude | | rowspan="2" |Gratitude | ||
| rowspan="2" |Lyrical | | rowspan="2" |Lyrical | ||
| Line 63: | Line 72: | ||
|Showstopper (Phoenix) | |Showstopper (Phoenix) | ||
|3<sup>rd</sup> in Mini Large Groups | |3<sup>rd</sup> in Mini Large Groups | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |Smile | | rowspan="2" |Smile | ||