Leilah Bell: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 232: Line 232:
|Unknown Placement in<br />Level 3 12-14 Duets/Trios<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 12 Jazz Duets/Trios<br />5 Star Elite
|Unknown Placement in<br />Level 3 12-14 Duets/Trios<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 12 Jazz Duets/Trios<br />5 Star Elite
|-
|-
|2024
| rowspan="2" |2024
|unknown
|unknown
|unknown
|unknown
Line 239: Line 239:
|NYDE (Philadelphia)
|NYDE (Philadelphia)
|unknown
|unknown
|-
|Eyes in the Back of My Head
|Jazz
|unknown
|Kennedy Mirabella<br />[[Mina Terry]]
|Imagine (Woodbridge I)
|TBA
|}
|}