Leilah Bell: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 164: | Line 164: | ||
|1<sup>st</sup> in Level 3 Age 9 Lyrical Solos<br />2<sup>nd</sup> Runner-Up for<br />Junior Miss DreamMaker<br />5 Star Elite | |1<sup>st</sup> in Level 3 Age 9 Lyrical Solos<br />2<sup>nd</sup> Runner-Up for<br />Junior Miss DreamMaker<br />5 Star Elite | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |2024 | ||
|Clair de Lune | | rowspan="2" |Clair de Lune | ||
|Open | | rowspan="2" |Open | ||
| | | rowspan="2" |[[Kaeli Ware]] | ||
|Starpower (Woodbridge) | |Starpower (Woodbridge) | ||
|Scratched | |Scratched | ||
|- | |- | ||
|Goddess | |Revolution (Woodbridge) | ||
|Jazz | |Scratched | ||
|[[Kaeli Ware]] | |- | ||
| rowspan="2" |Goddess | |||
| rowspan="2" |Jazz | |||
| rowspan="2" |[[Kaeli Ware]] | |||
|Starpower (Woodbridge) | |Starpower (Woodbridge) | ||
|7<sup>th</sup> in 9-11 Level 3 Solos<br />5 Star Elite | |7<sup>th</sup> in 9-11 Level 3 Solos<br />5 Star Elite | ||
|- | |- | ||
|Hallelujah | |Revolution (Woodbridge) | ||
|Lyrical | |Scratched | ||
|Gloria Hampton | |- | ||
| rowspan="2" |Hallelujah | |||
| rowspan="2" |Lyrical | |||
| rowspan="2" |Gloria Hampton | |||
|Starpower (Woodbridge) | |Starpower (Woodbridge) | ||
|5 Star Elite | |5 Star Elite | ||
|- | |||
|Revolution (Woodbridge) | |||
|Scratched | |||
|- | |- | ||
|Renaissance Nation | |Renaissance Nation | ||