Leilah Bell: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 164: | Line 164: | ||
|1<sup>st</sup> in Level 3 Age 9 Lyrical Solos<br />2<sup>nd</sup> Runner-Up for<br />Junior Miss DreamMaker<br />5 Star Elite | |1<sup>st</sup> in Level 3 Age 9 Lyrical Solos<br />2<sup>nd</sup> Runner-Up for<br />Junior Miss DreamMaker<br />5 Star Elite | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="10" |2024 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Clair de Lune | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Open | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |[[Kaeli Ware]] | ||
|Starpower (Woodbridge) | |Starpower (Woodbridge I) | ||
|Scratched | |Scratched | ||
|- | |- | ||
| Line 174: | Line 174: | ||
|Scratched | |Scratched | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | |Starpower (Woodbridge II) | ||
| rowspan=" | |TBA | ||
| rowspan=" | |- | ||
|Starpower (Woodbridge) | | rowspan="3" |Goddess | ||
| rowspan="3" |Jazz | |||
| rowspan="3" |[[Kaeli Ware]] | |||
|Starpower (Woodbridge I) | |||
|7<sup>th</sup> in 9-11 Level 3 Solos<br />5 Star Elite | |7<sup>th</sup> in 9-11 Level 3 Solos<br />5 Star Elite | ||
|- | |- | ||
| Line 183: | Line 186: | ||
|Scratched | |Scratched | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | |Starpower (Woodbridge II) | ||
| rowspan=" | |TBA | ||
| rowspan=" | |- | ||
|Starpower (Woodbridge) | | rowspan="3" |Hallelujah | ||
| rowspan="3" |Lyrical | |||
| rowspan="3" |Gloria Hampton | |||
|Starpower (Woodbridge I) | |||
|5 Star Elite | |5 Star Elite | ||
|- | |- | ||
|Revolution (Woodbridge) | |Revolution (Woodbridge) | ||
|Scratched | |Scratched | ||
|- | |||
|Starpower (Woodbridge II) | |||
|TBA | |||
|- | |- | ||
|Renaissance Nation | |Renaissance Nation | ||