Leilah Bell: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 221: | Line 221: | ||
|Imagine (Manahawkin) | |Imagine (Manahawkin) | ||
|9<sup>th</sup> in 9-11 Level 3 Solos | |9<sup>th</sup> in 9-11 Level 3 Solos | ||
|- | |||
|2025 | |||
|TBA | |||
|Jazz | |||
|[[Kaeli Ware]] | |||
|DreamMaker (Secaucus) | |||
|TBA | |||
|} | |} | ||