Leilah Bell: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 171: | Line 171: | ||
|- | |- | ||
| rowspan="13" |2024 | | rowspan="13" |2024 | ||
|Renaissance Nation | |||
|Jazz | |||
|Bella Tenaglia<br />Gloria Hampton | |||
|Imagine (Manahawkin) | |||
|9<sup>th</sup> in 9-11 Level 3 Solos | |||
|- | |||
| rowspan="4" |Clair de Lune | | rowspan="4" |Clair de Lune | ||
| rowspan="4" |Open | | rowspan="4" |Open | ||
| Line 215: | Line 221: | ||
|Imagine (Woodbridge II) | |Imagine (Woodbridge II) | ||
|1<sup>st</sup> in Level 3 Age 10 Lyrical Solos<br />5 Star Elite | |1<sup>st</sup> in Level 3 Age 10 Lyrical Solos<br />5 Star Elite | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |2025 | | rowspan="2" |2025 | ||
| Line 230: | Line 230: | ||
|- | |- | ||
|Once Upon Another Time | |Once Upon Another Time | ||
| | |Contemporary | ||
|unknown | |unknown | ||
|In10sity (Woodbridge) | |In10sity (Woodbridge) | ||