Leilani Lawlor: Difference between revisions
| Line 213: | Line 213: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="3" |2023 | |||
| rowspan="3" |Somebody Else to Love | |||
| rowspan="3" |Contemporary | |||
| rowspan="3" |Love Acierto<br />Alex Almeida | |||
|KAR (Riverside) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Showstopper (Anaheim II) | |||
| | | | ||
| | |- | ||
| | |Hall of Fame (Riverside) | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
| Line 336: | Line 342: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="18" |2023 | ||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Anaheim II) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Anaheim II) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Anaheim II) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Anaheim II) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |How It All Works | | rowspan="2" |How It All Works | ||
| rowspan="2" |Contemporary | | rowspan="2" |Contemporary | ||