Mackenzie Auger: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 27: | Line 27: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
|2010 | |2010 | ||
| Line 52: | Line 58: | ||
|- | |- | ||
|KAR (Redondo Beach) | |KAR (Redondo Beach) | ||
|4<sup>th</sup> Runner-Up for Miss Petite | |4<sup>th</sup> Runner-Up for<br /> Miss Petite Dance | ||
|- | |- | ||
| rowspan="3" |2012 | | rowspan="3" |2012 | ||