Mackenzie Kleveno: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 27: | Line 27: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |2017 | ||
|Run the World | | rowspan="3" |Run the World | ||
|Jazz | | rowspan="3" |Jazz | ||
| rowspan="3" | | |||
|KAR (Long Beach) | |||
| | | | ||
|- | |||
|KAR (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR Nationals Blue (Las Vegas) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" |My Boyfriend's Back | |||
| rowspan="3" |Jazz | |||
| rowspan="3" | | |||
|KAR (Long Beach) | |KAR (Long Beach) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |KAR (Riverside) | ||
| | | | ||
|KAR ( | |- | ||
|KAR Nationals Blue (Las Vegas) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 234: | Line 246: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="3" | | | rowspan="3" |2017 | ||
| rowspan="3" | | | rowspan="3" |Wind Beneath My Wings | ||
| rowspan="3" | | | rowspan="3" |Lyrical | ||
| rowspan="3" | | | rowspan="3" |Rylee Hitter<br />Ava Stanford | ||
| rowspan="3" | | | rowspan="3" |Aviana Sanchez | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
|} | |} | ||