Mackenzie Kleveno: Difference between revisions

No edit summary
Line 85: Line 85:
| rowspan="4" |
| rowspan="4" |
|Rainbow (Redondo Beach)<ref>[https://rainbowdance.com/store/event/443/act/426/preview-video?type=long&autoplay=True Rainbow - The Prayer]</ref>
|Rainbow (Redondo Beach)<ref>[https://rainbowdance.com/store/event/443/act/426/preview-video?type=long&autoplay=True Rainbow - The Prayer]</ref>
|
|placed with other solo
|-
|-
|KAR (Redondo Beach)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1052/act/331/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR (Regionals) - The Prayer (1)]</ref>
|KAR (Redondo Beach)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1052/act/331/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR (Regionals) - The Prayer (1)]</ref>
Line 98: Line 98:
| rowspan="4" |Werk
| rowspan="4" |Werk
| rowspan="4" |Jazz
| rowspan="4" |Jazz
| rowspan="4" |
| rowspan="4" |Aviana Sanchez
|Rainbow (Redondo Beach)<ref>[https://rainbowdance.com/store/event/443/act/422/preview-video?type=long&autoplay=True Rainbow - Werk]</ref>
|Rainbow (Redondo Beach)<ref>[https://rainbowdance.com/store/event/443/act/422/preview-video?type=long&autoplay=True Rainbow - Werk]</ref>
|
|10<sup>th</sup> in Elite Starz 9-11 Solos
|-
|-
|KAR (Riverside)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1132/act/441/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR (Regionals) - Werk]</ref>
|KAR (Riverside)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1132/act/441/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR (Regionals) - Werk]</ref>
Line 108: Line 108:
|placed with other solo
|placed with other solo
|-
|-
|Move
|Move (Riverside)
|
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos
|-
|
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|
|
|}
|}