Mackenzie Kleveno: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 129: Line 129:
|
|
|-
|-
| rowspan="15" |2021
| rowspan="16" |2021
| rowspan="5" |Dem Beats
| rowspan="5" |Dem Beats
| rowspan="5" |Jazz
| rowspan="5" |Jazz
Line 148: Line 148:
|
|
|-
|-
| rowspan="4" |Wish We Could Stay
| rowspan="5" |Wish We Could Stay
| rowspan="4" |Contemporary
| rowspan="5" |Contemporary
| rowspan="4" |
| rowspan="5" |
|KAR (San Gabriel)
|placed with other solo
|-
|KAR (Costa Rica 1)
|KAR (Costa Rica 1)
|placed with other solo
|placed with other solo