Mackenzie Kleveno: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 129: | Line 129: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="16" |2021 | ||
| rowspan="5" |Dem Beats | | rowspan="5" |Dem Beats | ||
| rowspan="5" |Jazz | | rowspan="5" |Jazz | ||
| Line 148: | Line 148: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Wish We Could Stay | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" | | ||
|KAR (San Gabriel) | |||
|placed with other solo | |||
|- | |||
|KAR (Costa Rica 1) | |KAR (Costa Rica 1) | ||
|placed with other solo | |placed with other solo | ||