Sylvie Win Szyndlar: Difference between revisions

No edit summary
 
Line 43: Line 43:
|1<sup>st</sup> in Mini Solos
|1<sup>st</sup> in Mini Solos
|-
|-
| rowspan="16" |2021
| rowspan="17" |2021
| rowspan="2" |Loved By You
| rowspan="3" |Loved By You
| rowspan="2" |Musical Theatre
| rowspan="3" |Musical Theatre
| rowspan="2" |
| rowspan="3" |
|Rainbow (Mesa)
|Rainbow (Mesa)
|Rising Starz Mini Dancer of the Year
|Rising Starz Mini Dancer of the Year
|-
|KAR (Mesa)
|
|-
|-
|Starbound (Phoenix)
|Starbound (Phoenix)