Greta Wagner: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 21: | Line 21: | ||
|did not place | |did not place | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="17" |2022 | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Confident | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Jazz | ||
|Showbiz (Minneapolis) | |||
|unknown scoring | |||
|- | |||
|StarQuest (St. Paul) | |StarQuest (St. Paul) | ||
|did not place | |did not place | ||
|- | |||
|Masquerade (Minneapolis) | |||
|5<sup>th</sup> in Junior Solos<br />Judge's Choice | |||
|- | |- | ||
|Hall of Fame (Minneapolis) | |Hall of Fame (Minneapolis) | ||
| Line 36: | Line 42: | ||
|10<sup>th</sup> in Mini Solos | |10<sup>th</sup> in Mini Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="11" |If You Were Here | ||
| rowspan=" | | rowspan="11" |Lyrical | ||
|Showbiz (Minneapolis) | |||
|unknown scoring | |||
|- | |||
|StarQuest (St. Paul) | |StarQuest (St. Paul) | ||
|did not place | |did not place | ||
|- | |||
|Masquerade (Minneapolis) | |||
|5<sup>th</sup> in Junior Solos<br />Judge's Choice | |||
|- | |- | ||
|Hall of Fame (Minneapolis) | |Hall of Fame (Minneapolis) | ||
| Line 114: | Line 126: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="4" |2022 | |||
| rowspan="4" |unknown | |||
| rowspan="4" |unknown | |||
| rowspan="4" |Katy Lawrence<br />Tova Thompson | |||
|Showbiz (Minneapolis) | |||
|unknown scoring | |||
|- | |||
|Masquerade (Minneapolis) | |||
|unknown scoring | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Minneapolis) | |||
|did not place | |||
|- | |||
|Radix Nationals | |||
|3<sup>rd</sup> in Mini Duos/Trios | |||
|- | |||
| rowspan="2" |2023 | |||
| rowspan="2" |Inside Outside | |||
| rowspan="2" |unknown | |||
| rowspan="2" |Katy Lawrence<br />Tova Thompson | |||
|Starpower (Minneapolis) | |||
| | | | ||
| | |- | ||
| | |Hall of Fame (Minneapolis) | ||
| | | | ||
|} | |} | ||