JoJo Siwa: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 354: Line 354:
|
|
|-
|-
|2016
| rowspan="2"|2016
| Ease on Down the Boulevard
| Ease on Down the Boulevard
| [[Wikipedia:Todrick Hall|Todrick Hall]]
| [[Wikipedia:Todrick Hall|Todrick Hall]]
| Co-lead with Todrick, [[Kendall Vertes|Kendall]], [[Maddie Ziegler|Maddie]], [[Mackenzie Ziegler|Mackenzie]], [[Nia Frazier|Nia]], [[Kalani Hilliker|Kalani]] and [[Brynn Rumfallo|Brynn]].<br />Produced for ALDC LA commercial
| Co-lead with Todrick, [[Kendall Vertes|Kendall]], [[Maddie Ziegler|Maddie]], [[Mackenzie Ziegler|Mackenzie]], [[Nia Frazier|Nia]], [[Kalani Hilliker|Kalani]] and [[Brynn Rumfallo|Brynn]].<br />Produced for ALDC LA commercial
|-
| Boomerang
| Herself
| Lead
|-
|-
| rowspan="2" colspan="1"|2017
| rowspan="2" colspan="1"|2017
Line 376: Line 380:
|Herself
|Herself
|Lead
|Lead
|-
|Dream
|Herself
|
|}
|}