Madelyne Spang: Difference between revisions

Line 316: Line 316:


{| class="wikitable sortable"
{| class="wikitable sortable"
{| class="wikitable sortable"
 
|+ Caption text
|-
! Header text !! Header text !! Header text
|-
| Example || Example || Example
|-
| Example || Example || Example
|-
| Example || Example || Example
|}
|}
=== Solos ===
=== Solos ===
{| class="wikitable"
{| class="wikitable sortable mw-collapsible mw-collapsed"
|+
|+
!Year
!Year
Line 376: Line 365:
|Head Over Heels  
|Head Over Heels  
|-
|-
|Raelyn Rectenald
|Raelyn Rectenwald
|Second To None  
|Second To None  
|-
|-