Brittany Pent: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
|||
| Line 34: | Line 34: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |||
|2005 | |||
|Grown boy | |||
|unknown | |||
|unknown | |||
|DEA (Pittsburgh) | |||
|did not place | |||
|- | |||
|2006 | |||
|Mama I’m a big girl now | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2007 | | style="text-align: center; " |2007 | ||
| Line 68: | Line 82: | ||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Age 13-14 Solos | | style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Age 13-14 Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " | | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Indigo Haze | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |unknown | | rowspan="2" style="text-align: center; " |unknown | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |unknown | | rowspan="2" style="text-align: center; " |unknown | ||
| Line 78: | Line 92: | ||
|- | |- | ||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2010 | | rowspan="3" style="text-align: center; " |2010 | ||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Broken | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Broken wings | ||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Lyrical | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Lyrical | ||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |unknown | | rowspan="3" style="text-align: center; " |unknown | ||
| Line 107: | Line 121: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |Dance Masters of PA | | style="text-align: center; " |Dance Masters of PA | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |Tittle holder | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |YAGP (Philadelphia) | | style="text-align: center; " |YAGP (Philadelphia) | ||