Alaina Johnston: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 441: Line 441:
|2<sup>nd</sup> in Advanced Age 18 Open Solos<br />5 Stars
|2<sup>nd</sup> in Advanced Age 18 Open Solos<br />5 Stars
|-
|-
| rowspan="7" |2020
| rowspan="5" |2020
| rowspan="2" |Dreams
| rowspan="2" |Dreams
| rowspan="2" |Lyrical
| rowspan="2" |Lyrical
Line 451: Line 451:
|Platinum
|Platinum
|-
|-
| rowspan="5" |Out of Her Mind
| rowspan="3" |Out of Her Mind
| rowspan="5" |Contemporary
| rowspan="3" |Contemporary
| rowspan="5" |Talia Favia
| rowspan="3" |Talia Favia
|Radix (Chicago)
|Radix (Chicago)
|1<sup>st</sup> in Senior Solos<br />On the Edge
|1<sup>st</sup> in Senior Solos<br />On the Edge
Line 459: Line 459:
|Starpower Nationals<br />(Ocean City)
|Starpower Nationals<br />(Ocean City)
|10<sup>th</sup> in 15-19 Advanced Solos<br />1<sup>st</sup> in Advanced Age 18<br /> Contemporary Solos<br />5 Star Elite
|10<sup>th</sup> in 15-19 Advanced Solos<br />1<sup>st</sup> in Advanced Age 18<br /> Contemporary Solos<br />5 Star Elite
|-
|
|
|-
|
|
|-
|-
|Showbiz (Pittsburgh)
|Showbiz (Pittsburgh)