Elliana Mannella: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 216: | Line 216: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="7" colspan="1"|2015 | |||
|Flower Festival | |||
|Ballet | |||
| | |||
|Faith Cichocki<br />Brianna Dehler<br />Lauren Dinh<br />Anika Dittbenner<br />Hannah Hoffstrom<br />Halle Huttle<br />Haley Klemesrud<br />Anna Lambert<br />Sammie Mayo<br />Kayli Ortega<br />Julia Solomon<br />Emma Vandekieft<br />Raelyn Wilcox | |||
|StarQuest (Minneapolis) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Fireball | |||
|Open | |||
| | |||
|Summer Anderson<br />Jacob Aubineau<br />Mia Bauermeister<br />Harper Crubel<br />Jadynn Crubel<br />Anna Derbis<br />Devin Englund<br />Lacey Fieldseth<br />Bella Ford<br />Taylor Ford<br />Quinn Garrick<br />Aiden Johnson<br />Taylor Karls<br />Veronica Lee<br />Blake Linnell<br />Rayna Matuska<br />Tyrena Murch<br />William Murphy<br />Tyler Ness<br />Ruby Notsch<br />Molly Pappin<br />Owen Pazandak<br />Mariska Peasha<br />Becca Peterson<br />Hannah Peterson<br />Aiden Powell<br />Julia Solomon<br />Taylor Stradinger<br />Raelyn Wilcox | |||
|StarQuest (Minneapolis) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Truly Brave | |||
|Contemporary | |||
| | |||
|Faith Cichocki<br />Brianna Dehler<br />Lauren Dinh<br />Anika Dittbenner<br />Hannah Hoffstrom<br />Halle Huttle<br />Haley Klemesrud<br />Anna Lambert<br />Sammie Mayo<br />Kayli Ortega<br />Julia Solomon<br />Emma Vandekieft<br />Raelyn Wilcox | |||
|StarQuest (Minneapolis) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Panther | |||
|Open | |||
| | |||
|Faith Cichocki<br />Brianna Dehler<br />Lauren Dinh<br />Anika Dittbenner<br />Hannah Hoffstrom<br />Halle Huttle<br />Haley Klemesrud<br />Anna Lambert<br />Sammie Mayo<br />Kayli Ortega<br />Julia Solomon<br />Emma Vandekieft<br />Raelyn Wilcox | |||
|StarQuest (Minneapolis) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Black Betty | |||
|Tap | |||
| | |||
|Faith Cichocki<br />Brianna Dehler<br />Lauren Dinh<br />Anika Dittbenner<br />Hannah Hoffstrom<br />Halle Huttle<br />Haley Klemesrud<br />Sammie Mayo<br />Kayli Ortega<br />Julia Solomon<br />Emma Vandekieft<br />Raelyn Wilcox | |||
|StarQuest (Minneapolis) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Uptown Funk | |||
|Jazz | |||
| | |||
|Many Dancers | |||
|StarQuest (Minneapolis) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Awake | |||
|Open | |||
| | |||
|Sophia Begin<br />Faith Cichocki<br />Lauren Dinh<br />Bella Ford<br />Haley Klemesrud<br />Sydney Sheldon<br />Julia Solomon | |||
|StarQuest (Minneapolis) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="21" colspan="1"|2018 | | rowspan="21" colspan="1"|2018 | ||