Elliana Mannella: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 44: | Line 44: | ||
|1<sup>st</sup> in Petite Solos | |1<sup>st</sup> in Petite Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="5"|2015 | ||
| rowspan="2"|The Story Teller | | rowspan="2"|The Story Teller | ||
| rowspan="2"| | | rowspan="2"| | ||
| Line 59: | Line 59: | ||
|StarQuest (Minneapolis) | |StarQuest (Minneapolis) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="2" colspan="1"|Do Not Go Gentle | |||
| rowspan="2" colspan="1"| | |||
| rowspan="2" colspan="1"| | |||
|Radix (Minneapolis) | |||
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|NUVO (Rochester) | |||
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="3" colspan="1"|2016 | | rowspan="3" colspan="1"|2016 | ||
| Line 76: | Line 85: | ||
|Junior Miss StarQuest | |Junior Miss StarQuest | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|2017 | ||
| rowspan="2"|Otherside | | rowspan="2"|Otherside | ||
| rowspan="2"|Contemporary | | rowspan="2"|Contemporary | ||
| Line 85: | Line 94: | ||
|NUVO (Orlando) | |NUVO (Orlando) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Heal | |||
| | |||
| | |||
|StarQuest (Minneapolis) | |||
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="20" colspan="1"|2018 | | rowspan="20" colspan="1"|2018 | ||