Elliana Mannella: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 85: Line 85:
|Junior Miss StarQuest
|Junior Miss StarQuest
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="3"|2017
| rowspan="4"|2017
| rowspan="2"|Otherside
| rowspan="2"|Otherside
| rowspan="2"|Contemporary
| rowspan="2"|Contemporary
Line 95: Line 95:
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|Heal
| rowspan="2"|Heal
|
| rowspan="2"|Contemporary
|
| rowspan="2"|
|StarQuest (Minneapolis)
|StarQuest (Minneapolis)
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos
|-style="text-align: center; "
|24/7
|4<sup>th</sup> in Junior Solos<br />High Gold
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="20" colspan="1"|2018
| rowspan="20" colspan="1"|2018
Line 109: Line 112:
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|Hall of Fame (Orlando)
|Hall of Fame (Orlando)
|
|did not place
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|KAR (Minneapolis)
|KAR (Minneapolis)