Elliana Mannella: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 85: | Line 85: | ||
|Junior Miss StarQuest | |Junior Miss StarQuest | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="5"|2017 | ||
| rowspan="2"|Otherside | | rowspan="2"|Otherside | ||
| rowspan="2"|Contemporary | | rowspan="2"|Contemporary | ||
| Line 95: | Line 95: | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|Heal | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"| | ||
|StarQuest (Minneapolis) | |StarQuest (Minneapolis) | ||
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos | |3<sup>rd</sup> in Junior Solos | ||
| Line 103: | Line 103: | ||
|24/7 | |24/7 | ||
|4<sup>th</sup> in Junior Solos<br />High Gold | |4<sup>th</sup> in Junior Solos<br />High Gold | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|JUMP | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="20" colspan="1"|2018 | | rowspan="20" colspan="1"|2018 | ||