Elliana Mannella: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 85: Line 85:
|Junior Miss StarQuest
|Junior Miss StarQuest
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="4"|2017
| rowspan="5"|2017
| rowspan="2"|Otherside
| rowspan="2"|Otherside
| rowspan="2"|Contemporary
| rowspan="2"|Contemporary
Line 95: Line 95:
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="2"|Heal
| rowspan="3"|Heal
| rowspan="2"|Contemporary
| rowspan="3"|Contemporary
| rowspan="2"|
| rowspan="3"|
|StarQuest (Minneapolis)
|StarQuest (Minneapolis)
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos
Line 103: Line 103:
|24/7
|24/7
|4<sup>th</sup> in Junior Solos<br />High Gold
|4<sup>th</sup> in Junior Solos<br />High Gold
|-style="text-align: center; "
|JUMP
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="20" colspan="1"|2018
| rowspan="20" colspan="1"|2018