Avery Gay: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 m →Dances |
||
| Line 215: | Line 215: | ||
| style="text-align: center; " |Youth American Grand Prix Finals (Tampa) | | style="text-align: center; " |Youth American Grand Prix Finals (Tampa) | ||
| style="text-align: center; " |Gold Medal | | style="text-align: center; " |Gold Medal | ||
|} | |||
===World of Dance=== | |||
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" font-size:90%;" | |||
|- | |||
!colspan="2" style="background:#f2c8e0;"|Qualifiers | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"|Ne-Yo | |||
|style="text-align: center;"|85 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"|Jennifer Lopez | |||
|style="text-align: center;"|83 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"|Derek Hough | |||
|style="text-align: center;"|84 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"|'''AVERAGE''' | |||
|style="text-align: center;"|'''84''' | |||
|} | |||
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" font-size:90%;" | |||
|- | |||
!colspan="2" style="background:#f2c8e0;"|Duels Round | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| | |||
|style="text-align: center;"| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| | |||
|style="text-align: center;"| | |||
|} | |} | ||