Avery Gay: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 Editing a gallery |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 243: | Line 243: | ||
|style="text-align: center;"|'''Avery & Marcus''' | |style="text-align: center;"|'''Avery & Marcus''' | ||
|style="text-align: center;"|'''93.3''' | |style="text-align: center;"|'''93.3''' | ||
|} | |||
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" font-size:90%;" | |||
|- | |||
!colspan="2" style="background:#f2c8e0;"|The Cut (????) | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"|Ne-Yo | |||
|style="text-align: center;"| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"|Jennifer Lopez | |||
|style="text-align: center;"| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"|Derek Hough | |||
|style="text-align: center;"| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"|'''AVERAGE''' | |||
|style="text-align: center;"| | |||
|} | |} | ||