Avery Gay: Difference between revisions

>Chlobirdandmads
No edit summary
>Chlobirdandmads
No edit summary
Line 336: Line 336:
|}
|}


====with Club Dance Studio====
====Groups====
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:99%; font-size:90%; text-align:center; "
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:99%; font-size:90%; text-align:center; "
|-
|-
Line 346: Line 346:
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|2016
|Chasing cars
|Contemporary
|Harrison Stevenson
|[[Reina Stamm]] <br> Ava Maskin <br> Taylor Ponsness <br> Breckin Rosciszewski
|24/7 (Phoenix)
|3<sup>rd</sup> in Mini Groups
|-
|-
|2018
|2018