Jade Marion-Suciu: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 No edit summary |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 19: | Line 19: | ||
| style="text-align: center; " |Jenn Stafford | | style="text-align: center; " |Jenn Stafford | ||
| style="text-align: center; " |JUMP (Vancouver) | | style="text-align: center; " |JUMP (Vancouver) | ||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2017 | |||
| style="text-align: center; " |Swim | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |24/7 (Billings) | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||