Olivia Mannella: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 33: | Line 33: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="2" colspan="1"|2016 | |||
|Neglected Space | |||
|Contemporary | |||
| | | | ||
|The Dance Awards | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|True Colors | |||
|Improv | |||
| | | | ||
|JUMP (Minneapolis) | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="2" colspan="1"|2017 | |||
|Easy | |||
|Improv | |||
| | | | ||
|The Dance Awards | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Darker | |||
|Improv | |||
| | |||
|The Dance Awards | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="5" colspan="1"|2018 | |||
|Desert | |||
|Improv | |||
| | |||
|Radix (Phoenix) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||