Olivia Mannella: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
No edit summary
imported>Kingofgameshows800
Line 65: Line 65:
|8<sup>th</sup> in Senior Solos
|8<sup>th</sup> in Senior Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="5" colspan="1"|2018
| rowspan="6" colspan="1"|2018
|Desert
|Desert
|Improv
|Improv
Line 72: Line 72:
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|Abelo
| rowspan="2"|Abelo
|Improv
| rowspan="2"|Improv
| rowspan="2"|
|Radix Nationals (Las Vegas)
|
|
|Radix Nationals (Las Vegas)
|-style="text-align: center; "
|KAR (Minneapolis)
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "