Olivia Mannella: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 46: Line 46:
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="3" colspan="1"|2017
| rowspan="5" colspan="1"|2017
|Easy
|Easy
|Improv
|Improv
Line 64: Line 64:
|NUVO (Omaha)
|NUVO (Omaha)
|8<sup>th</sup> in Senior Solos
|8<sup>th</sup> in Senior Solos
|-style="text-align: center; "
| rowspan="3"|Abelo
| rowspan="3"|Improv
| rowspan="3"|
|KAR (Minneapolis)
|
|-style="text-align: center; "
|StarQuest (Minneapolis)
|Miss StarQuest
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="6" colspan="1"|2018
| rowspan="6" colspan="1"|2018
|Radix Nationals (Las Vegas)
|
|-style="text-align: center; "
|Desert
|Desert
|Improv
|Improv
|
|
|Radix (Phoenix)
|Radix (Phoenix)
|
|-style="text-align: center; "
| rowspan="2"|Abelo
| rowspan="2"|Improv
| rowspan="2"|
|Radix Nationals (Las Vegas)
|
|-style="text-align: center; "
|KAR (Minneapolis)
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "