Olivia Mannella: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 46: | Line 46: | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" colspan="1"|2017 | ||
|Easy | |Easy | ||
|Improv | |Improv | ||
| Line 64: | Line 64: | ||
|NUVO (Omaha) | |NUVO (Omaha) | ||
|8<sup>th</sup> in Senior Solos | |8<sup>th</sup> in Senior Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="3"|Abelo | |||
| rowspan="3"|Improv | |||
| rowspan="3"| | |||
|KAR (Minneapolis) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|StarQuest (Minneapolis) | |||
|Miss StarQuest | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="6" colspan="1"|2018 | | rowspan="6" colspan="1"|2018 | ||
|Radix Nationals (Las Vegas) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Desert | |Desert | ||
|Improv | |Improv | ||
| | | | ||
|Radix (Phoenix) | |Radix (Phoenix) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||