Olivia Mannella: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 48: | Line 48: | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" colspan="1"|2017 | ||
|Easy | |Easy | ||
|Improv | |Improv | ||
| Line 66: | Line 66: | ||
|NUVO (Omaha) | |NUVO (Omaha) | ||
|8<sup>th</sup> in Senior Solos | |8<sup>th</sup> in Senior Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Retrograde | |||
|Improv | |||
| | |||
|Radix (Chicago) | |||
|8<sup>th</sup> in Senior Solos<br />(Three Way Tie) | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="2" colspan="1"|unknown | | rowspan="2" colspan="1"|unknown | ||