Olivia Mannella: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 48: Line 48:
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="7" colspan="1"|2017
| rowspan="8" colspan="1"|2017
|Easy
|Easy
|Improv
|Improv
Line 66: Line 66:
|NUVO (Omaha)
|NUVO (Omaha)
|8<sup>th</sup> in Senior Solos
|8<sup>th</sup> in Senior Solos
|-style="text-align: center; "
|Retrograde
|Improv
|
|Radix (Chicago)
|8<sup>th</sup> in Senior Solos<br />(Three Way Tie)
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="2" colspan="1"|unknown
| rowspan="2" colspan="1"|unknown