Isabelle Mannella: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 40: | Line 40: | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|2016 | | rowspan="2" colspan="1"|2016 | ||
|Forgotten Dreams | |Forgotten Dreams | ||
| | | | ||
| Line 47: | Line 47: | ||
|8<sup>th</sup> in Teen Solos | |8<sup>th</sup> in Teen Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | |unknown | ||
| | |||
| | |||
|Showbiz (Daytona Beach) | |||
|8<sup>th</sup> in Teen Solos | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="3" colspan="1"|2017 | |||
|On Eagle's Wings | |On Eagle's Wings | ||
|Ballet | |Ballet | ||
| Line 58: | Line 64: | ||
| | | | ||
|Radix (Cleveland) | |Radix (Cleveland) | ||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|unknown | |||
| | |||
| | |||
|Showbiz (Minneapolis) | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| Line 74: | Line 86: | ||
| | | | ||
|NUVO (Orlando) | |NUVO (Orlando) | ||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|unknown | |||
| | |||
| | |||
|Showbiz (Minneapolis) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||