Olivia Deangelo: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 65: Line 65:
|Contemporary
|Contemporary
|Allynne Noelle<br />Thomas Brown
|Allynne Noelle<br />Thomas Brown
|ASH
|ASH (Minneapolis)
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
Line 92: Line 92:
|8<sup>th</sup> in Teen Solos
|8<sup>th</sup> in Teen Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="4" colspan="1"|A Moment Apart
| rowspan="10" colspan="1"|A Moment Apart
| rowspan="4" colspan="1"|Contemporary
| rowspan="10" colspan="1"|Contemporary
| rowspan="4" colspan="1"|Stephanie Wise
| rowspan="10" colspan="1"|Stephanie Wise
|Hall of Fame (St. Paul)
|Hall of Fame (St. Paul)
|2<sup>nd</sup> in Teen Solos
|2<sup>nd</sup> in Teen Solos
Line 103: Line 103:
|KAR (Minneapolis)
|KAR (Minneapolis)
|Miss Teen Dance
|Miss Teen Dance
|-style="text-align: center; "
|ASH (Minneapolis)
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|DancerPalooza 2018
|DancerPalooza 2018