Olivia Deangelo: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 160: | Line 160: | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|DancerPalooza 2018 | |DancerPalooza 2018 | ||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|2019 | |||
|Bound | |||
|Contemporary | |||
| | |||
|Radix (Minneapolis) | |||
|1<sup>st</sup> in Teen Solos | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
|Gamzatti la Bayadere | |||
|Pointe | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | | | ||
|} | |} | ||
| Line 461: | Line 531: | ||
</gallery> | </gallery> | ||
<gallery> | <gallery> | ||
File:119888528 682286362645125 8167780230514376980 n.jpg | |||
File:119892957 2899250943509572 5388698540774881088 n.jpg | |||
File:120071202 1195721454155221 2096670900892477580 n.jpg | |||
28763016 184406282343957 8987611201689092096 n.jpg | File:28763016 184406282343957 8987611201689092096 n.jpg | ||
28763949 610301605979147 5453109410664546304 n.jpg | File:28763949 610301605979147 5453109410664546304 n.jpg | ||
File:23733692 541506472866579 2626311933875191808 n.jpg | |||
File:32135595 525850511145833 3365472704550404096 n.jpg | |||
File:32372036 2115173102040997 900560745396174848 n.jpg | |||
</gallery> | </gallery> | ||
</center> | </center> | ||