Sean Lew: Difference between revisions

imported>KidsSupport
Solos: add piano playing and dance
imported>Kingofgameshows800
Line 47: Line 47:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
|2008
| style="text-align: center; " |2008
| style="text-align: center; " |Leon King
| style="text-align: center; " |Leon King
| style="text-align: center; " |Tap
| style="text-align: center; " |Tap
Line 54: Line 54:
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |unknown
|-
|-
|2009
| style="text-align: center; " |2009
| style="text-align: center; " |Be my baby tonight
| style="text-align: center; " |Be My Baby Tonight
| style="text-align: center; " |Tap
| style="text-align: center; " |Tap
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |unknown
Line 61: Line 61:
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |unknown
|-
|-
| rowspan="3" |2010
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2010
| style="text-align: center; " |Sean' song
| style="text-align: center; " |Sean's Song
| style="text-align: center; " |Lyrical
| style="text-align: center; " |Lyrical
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |Legacy dance Championships
| style="text-align: center; " |Legacy Dance Championships
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |unknown
|-
|-
Line 71: Line 71:
| style="text-align: center; " |Hip-Hop
| style="text-align: center; " |Hip-Hop
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |Legacy dance Championships
| style="text-align: center; " |Legacy Dance Championships
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |unknown
|-
|-
Line 77: Line 77:
| style="text-align: center; " |Tap
| style="text-align: center; " |Tap
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |Legacy dance Championships
| style="text-align: center; " |Legacy Dance Championships
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |unknown
|-
|-
|2011
| style="text-align: center; " |2011
| style="text-align: center; " |Friend Like You
| style="text-align: center; " |Friend Like You
| style="text-align: center; " |Contemporary
| style="text-align: center; " |Contemporary
| style="text-align: center; " |Pauline Mata
| style="text-align: center; " |Pauline Mata
| style="text-align: center; " |NRG Dance Covention
| style="text-align: center; " |NRG Dance Covention
| style="text-align: center; " |got 2nd overall
| style="text-align: center; " |2nd Place
|-
|-
|2012
| style="text-align: center; " |2012
| style="text-align: center; " |Earthquakey People
| style="text-align: center; " |Earthquakey People
| style="text-align: center; " |Hip-Hop
| style="text-align: center; " |Hip-Hop
| style="text-align: center; " |Mikey Trasoras
| style="text-align: center; " |Mikey Trasoras
| style="text-align: center; " |The Broadway Holywood
| style="text-align: center; " |The Broadway Holywood
| style="text-align: center; " |got 2nd overall Junior
| style="text-align: center; " |2nd in Junior Solos
|-
|}
|}