Elliana Walmsley: Difference between revisions

Added what studio she goes to
imported>KSwani
Line 220: Line 220:
| style="text-align: center; " |Devotion 2 Dance (Riverside)
| style="text-align: center; " |Devotion 2 Dance (Riverside)
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos
|-
|2017
|Bang Dem Sticks
|Jazz
|[[Molly Long]]
|
|
|-
|-
| style="text-align: center; " |2018
| style="text-align: center; " |2018