Elliana Walmsley: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 mNo edit summary |
No edit summary |
||
| Line 229: | Line 229: | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |The Path | | rowspan="2" style="text-align: center; " |The Path | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Mark Meismer | | rowspan="2" style="text-align: center; " |[[Mark Meismer]] | ||
| style="text-align: center; " |NUVO (Anaheim) | |||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Mini Solos | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Radix (Meadowlands) | | style="text-align: center; " |Radix (Meadowlands) | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Solos | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Solos | ||
|} | |} | ||