Elliana Walmsley: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 m →Theater |
imported>TVfan98 |
||
| Line 268: | Line 268: | ||
| style="text-align: center; " |JUMP (Ft. Lauderdale) | | style="text-align: center; " |JUMP (Ft. Lauderdale) | ||
| style="text-align: center; " |n/a | | style="text-align: center; " |n/a | ||
|- | |||
|2019 | |||
|Prom Queen | |||
|Contemporary | |||
|[[Gianna Martello]] | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||