Elliana Walmsley: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 268: | Line 268: | ||
| style="text-align: center; " |JUMP (Ft. Lauderdale) | | style="text-align: center; " |JUMP (Ft. Lauderdale) | ||
| style="text-align: center; " |n/a | | style="text-align: center; " |n/a | ||
|- | |||
|2019 | |||
|The Strangler | |||
|Contemporary | |||
|[[Gianna Martello]] | |||
| | |||
|1st in Junior Solo | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2019 | | style="text-align: center; " |2019 | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |Carrie | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |Lyrical | ||
| style="text-align: center; " |[[Gianna Martello]] | | style="text-align: center; " |[[Gianna Martello]] | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Junior Solo | ||
5<sup>th</sup> Overall | |||
|- | |||
|2019 | |||
|Castaway | |||
|Lyrical | |||
|[[Gianna Martello]] | |||
| | |||
|2nd in | |||
Pre-Teen | |||
solo | |||
|} | |} | ||
| Line 360: | Line 378: | ||
| style="text-align: center; " |YAGP (Phoenix) | | style="text-align: center; " |YAGP (Phoenix) | ||
| style="text-align: center; " |unknown scoring | | style="text-align: center; " |unknown scoring | ||
|- | |||
|2019 | |||
|Judge Gia | |||
|Jazz | |||
|unknown | |||
|[[GiaNina Paolantonio|GiaNina]][[GiaNina Paolantonio|Paolantonio]] | |||
|Drop The Beat | |||
(Ohio) | |||
|2nd in Junior Duet/Trios | |||
|} | |} | ||